Havalimanı Transfer

Şengüzel Turizm, Bursa'da bulunan baslıca otel, havaalanı transfer sirketlerinden biridir. Uzun yıllardır tecrübesiyle hizmet veren firma, kendi araçları ile basta İstanbul Atatürk Havalimanı olmak üzere birçok sehir ve havalimanından alan transferi hizmeti vermektedir. Türkiye transfer olarak bütün havalimanlarından evinize, isyerinize veya kalacagınız otele kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlarla ulasımınızı gerçeklestirmekteyiz. Dilerseniz kapınıza kadar gelip lüks araçlarımızla sizi evinizden gideceginiz havalimanına kadar ulastırmaktayız. Yolculuk esnasında ihtiyaç duydugunuz havalimanı transferi arzu ettiginiz gün ve saatte 7/24 hizmetinizde.

Son teknoloji ile donatılan araçlarımızla yapacagınız otel veya havalimanı transferlerinizde vip yolculugun keyfine varacaksınız. İsinde tecrübeli ve özenli söförlerimiz, sizleri havalimanında karsılayıp gideceginiz yere transferinizi konforlu bir biçimde gerçeklestirmek üzere hizmet vermektedir. Yalnızca otel veya havalimanı transferi konusunda degil günlük tur veya gece organizasyonları için de söförlü araç kiralama hizmetimizi kullanabilirsiniz. Vip araçlarımız tam donanımlı Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter seçeneklerinden olusmaktadır. Dilerseniz farklı modellerde lüks sedan tarzı araçlarımız da mevcuttur. Bursa turundan tutun da Türkiye turuna kadar söförlü araç kiralayabilir, turunuz esnasında özgür ve keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. söförlü araç kiralama konusunda iletisim sayfamız aracılıgıyla bize ulasabilirsiniz.

Bursa,İstanbul sehir turları kapsamında firmamız basta Topkapı Sarayı, Aya Sofya Müzesi olmak üzere İstanbul'un tarihi ve turistik güzelliklerini kesfedebileceginiz turları da profesyonel düzeyde organize etmektedir. Eksiksiz hizmet anlayısı ile isini yapan ekibimiz vip transfer sektörünün önde gelen kurulusları arasındadır. Firmamız hizmet kalitesi konusunda her zaman en iyiyi hedeflemekte ve siz müsterilerine zaman zaman degil daimi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu noktada transfer islemlerini ve organizasyonları en titiz biçimde gerçeklestirmektedir. Alan transferi konusunda yasanan sorunlardan uzak eksiksiz hizmet anlayısı ile bireysel veya grup transferleri islemleriniz Türkiye transfer ile emin ellerde.

Vip hizmetlerimizin herhangi birinden faydalanmak için www.senguzel.com web sayfamız veya +90(224) 254 29 63 telefon numarası aracılıgıyla bizimle iletisime geçebilirsiniz.