Kurumsal Kimligimiz

1976 Yılında kurulmus olan firmamız "Şengüzel Turizm" Araç filosu ve tecrübeli personeli ile taşımacılık sektöründeki kaliteli ve güvenilir dürüst referans gösterilen örnek bir sirket ol¬mak için çalısmalarını yasadıgımız yüzyılın gerektirdigi sekilde teknolojik imkanları kullanarak sürdürmektedir. Sektöründeki hizmeti verirken kaliteyi ve ucuz maliyeti emsal sirketlerden daha çok benimseyerek bu konuda liderlik yapmaktadır.

Şengüzel Turizm ,müsteri memnuniyetini daima en üst sırada tutarak müsterileri ile dost olmayı basarmıs,en büyük amacı bu dostluk ile uzun is birlikteligine iyi niyetiyle sürdürmeyi çalısmaktadır.

Zaman ve Rota Yönetimi
Şengüzel Turizm tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Şengüzel Turizm zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz. Türkiye'de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan Şengüzel Turizm, özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Güvenlik Standartları
Şengüzel Turizm tüm araç sürücülerinde en az 5 yıllık sürücü ve "psikoteknik" belgesi olması şartını aramaktadır. Bu standardımızla siz değerli müşterilerimizin rahatlık ve güvenliği amaçlanmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerine yaptırılması, taşıdığımız personelinize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır. Şengüzel Turizm filosundaki araçların tamamı kasko sigortalı olup, yolcularımızın tamamı her türlü kazaya karşı "Özel Koltuk Sigortası" ile sigortalanmaktadır.

Güçlü Filo
Şengüzel Turizm farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Şengüzel Turizm ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca görebileceğiniz yollardaki araçlarımızdır.

Sürekli Eğitim
Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir.

Operasyon Masası
Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkânlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir.